SFeraKon 2026 je odjahao u zalazak sunca
Bilo je dobro dok je trajalo…
Bilo je dobro dok je trajalo…
Sve što je dobro brzo prođe… Ako vas zanima što sad, imamo nekoliko ideja!
🚨Pažnja, pažnja!
🫵 Za SFeraKon tražimo volontere kojima se volonterska majica isprala u vešu i pod hitno trebaju novu da bi bili kul!
Možeš biti baš ti!
Biti ćemo kratki i slatki; volonteri imaju besplatane upade (i sendviče!) na SFeraKon-u.
Svaki veliki i dobro podmazani ne radi baš najbolje ako nema malih kotačića koji pomažu cijeloj stvari da se vrti… A kotačići bez kojih SFeraKon kašljuca su njegovi vrijedni volonteri!
Zato pružite ruku, šapu, kandžu… što već imate, i priključite se šarenoj ekipi! Prijavite se kao danak… ovaaaj… volonter već danas!