<< SATNICA | SATNICA IGRAONICE >>
Petak, 16. svibnja 2014. – FER |
|||||
Igraonica |
A-202 |
||||
19:00 |
Battlefleets (The Boz) |
Igranje.org Demonstracije društvenih igara i otvoreno igranje / MiB Prezentacija Steve Jackson Games i otvoreno igranje |
Stolne i društvene igre (otvoreno igranje) |
PathFinder Society PF Mod: Thornkeep—The Accursed Halls (levels 1-2) |
19:00 |
20:00 | 20:00 | ||||
21:00 | 21:00 | ||||
22:00 | 22:00 | ||||
23:00 | 23:00 | ||||
24:00 |
|
|
|
24:00 |
Subota, 17. svibnja 2014. – FER |
||||||
Igraonica |
A-202 |
|||||
12:00 |
Igranje.org Demonstracije društvenih igara i otvoreno igranje / MiB Prezentacije Steve Jackson Games i otvoreno igranje 16:00- 20:00 Munchkin turnir / Kockice Društvene igre iz LEGO Games serije |
Stolne i društvene igre (otvoreno igranje) |
12:00 | |||
13:00 |
|
PathFinder Society Beginner Box – kratke demo avanture PF Mod: Feast of Ravenmoor (levels 2-4)(ova avantura se igra cijeli dan!) PF Mod: Thornkeep-The Forgotten Laboratory(levels 2-4) 5-14: Day of the Demon (levels 3-7) |
13:00 | |||
14:00 |
Dragon Age: Arlova družina (Darko Kanjski) |
14:00 | ||||
15:00 |
|
15:00 | ||||
16:00 |
UMS Agram Prezentacija igre Warmachine / Hordes Prezentacije programa UMS agrama: Strateške igre, prostorne makete bojanje minijatura, natjecanja |
16:00 | ||||
17:00 | 17:00 | |||||
18:00 |
|
18:00 | ||||
19:00 |
|
PathFinder Society 5-11: Library of the Lion (levels 1-5) |
19:00 |
|||
20:00 |
Battlefleets (The Boz) |
20:00 |
||||
21:00 |
21:00 |
|||||
22:00 |
22:00 |
|||||
23:00 |
|
23:00 |
||||
24:00 |
|
|
|
24:00 |
Nedjelja, 18. svibnja 2014. – FER |
||||||
Igraonica |
A-202 |
|||||
12:00 |
|
Igranje.org
Demonstracije društvenih igara i otvoreno igranje / MiB Prezentacija Steve Jackson Games i otvoreno igranje |
|
Stolne i društvene igre (otvoreno igranje) |
PathFinder Society
SPECIJAL! 5-S1: Siege of the Diamond City (levels 1-15) (multiplayer avantura)
|
12:00 |
13:00 |
|
13:00- 15:00 Prijatelji (Marko Štengl)
/
13:00- 18:00 Swords & Wizardry Izigubljeni hram (Darko Kanjski) |
13:00 | |||
14:00 |
Battlefleets (The Boz) |
14:00 | ||||
15:00 | 15:00 | |||||
16:00 | 16:00 | |||||
17:00 |
|
|
17:00 | |||
18:00 |
|
|
|
18:00 |
<< SATNICA | SATNICA IGRAONICE >>
Pages: 1 2